zakonczenie_roku_szkoonego

W dniu 29 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, odbyło się uroczyste pożeganie uczniów klas maturalnych.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście:

- pan dr Robert Ślęzak – przedstawiciel Starostwa Powiatowego

- pan Antoni Kubicz – przedstawiciel Izby Rolniczej

- pani Karolina Kurtek – dyrektor do spraw pozyskiwania środków unijnych w WSE i P

- pani Dorota Sodo – przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców.

Akademia  rozpoczęła się przekazaniem pocztu sztandarowego reprezentacji uczniów klas młodszych przez  absolwentów oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie pan Dyrektor ZSP  Nr 2 oraz zaproszeni goście w krótkich wystąpieniach podkreślili wyjątkowość chwili zakończenia edukacji w szkole średniej, pogratulowali absolwentom wyników na świadectwach oraz życzyli sukcesów na egzaminach maturalnych i zawodowych.

Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe z rąk dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli, kierownika internatu oraz zaproszonych gości.

Z kolei przedstawicielka absolwentów podziękowała dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za przekazaną wiedzę, wspólnie spędzony czas oraz wysiłek włożony w stworzenie uczniom odpowiednich warunków i atmosfery nauki.

Ostatnim punktem uroczystości było wystąpienie przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, który pożegnał odchodzących ze szkoły kolegów oraz wręczył nagrody i dyplomy absolwentom zaangażowanym w pracę samorządu.

Uroczystości zakończyły  się w klasach, gdzie wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/ZK2011