gry_symulacyjne_przedsibiorczosc_-_KopiaW dniach 31.01.2011 – 03.02.2011 uczniowie Naszej szkoły: Beata Depta, Karolina Stasiuka, Grzegorz Ziółkowski, Wioleta Dumin, Iwona Moroń, Jolanta Smolich, Maciej Widomski, Karolina Drej, Marta Krajewska i Marta Miter, uczestniczyli w zajęciach z zakresu Przedsiębiorstwa Symulacyjnego – edycja 2011, realizowanych w ramach Projektu „szkoła Kluczowych Kompetencji”.

Zajęcia odbywały się w Ośrodku Wypoczynkowym „Łucznik” w Sieli Wielkiej i obejmowały zajęcia merytoryczne z przedsiębiorstwa symulacyjnego, popołudniowe zajęcia sportowo-rekreacyjne, w tym min. gry zabawy sportowe, ognisko, dyskoteka, zwiedzanie okolicy, filmy, itp. W projekcie udział wzięło          10 szkół z województwa świętokrzyskiego. Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w zrealizowanej na koniec gry rywalizacji stworzonych przez siebie przedsiębiorstw. Gratulujemy !!