wosp9 stycznia 2011 roku odbył się XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy dla dzieci z chorobami  urologicznymi i nefrologicznymi. Koncert  finałowy we Włoszczowie odbył się w Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym.

Przybyłych powitał  zespół Violed. Uroczyste rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 16. Swój program przedstawili uczniowie : I Liceum Ogólnokształcącego, włoszczowskiej "jedynki” i "dwójki” oraz szkoły z Bebelna i Oleszna. W przerwach między tymi występami obejrzeliśmy pokaz samby, jive'a i quick stepa w wykonaniu tancerzy ze Szkoły Tańca Swivel we Włoszczowie. Jak co roku odbyła się również licytacjI i loteria na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie zabrakło i nas na koncercie finałowym. Mocnym uderzeniem koncertu stał się występ szkolnego zespołu muzycznego RITZY.  Także kabareton w wykonaniu naszych uczniów rozbawił widownie do łez.

Przez cały czas trwania koncertu siedem wolontariuszek z naszej szkoły kwestowało dla WOŚP. Dziewczęta, które z ogromną chęcią i zapałem zaangażowały się w kwestowanie to : wychowanki internatu: Patrycja Glenda, Renata Kawka, Anna Skwarek, Kamila Reniec, Ilona Pluta, Roksana Całka  oraz  Marlena Kita uczennica III klasy TOŚ. Wolontariuszki w sumie zebrały 920 złotych, to naprawdę ogromny sukces!  Już za rok gramy do końca świata  i jeszcze jeden dzień dłużej po raz XX !!!!!!

Do zobaczenia, sie ma…….

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/WOSP