Dyrekcja ZSP Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego, społeczność uczniowska oraz grono pedagogiczne pragnie skierować gorące podziękowania do wszystkich, którzy wykazali się otwartym sercem na potrzeby poszkodowanych podczas powodzi z terenów Sandomierza. Dziękujemy za ofiary pieniężne oraz serdeczne wsparcie nas w przeprowadzonej akcji.

Słowa uznania kierujemy do młodzieży, do wszystkich mieszkańców Włoszczowy oraz pracowników różnych zakładów pracy na terenie naszego powiatu. Mamy nadzieję, że ta solidarność i dobry przykład ofiarności dla młodego człowieka zaowocuje w przyszłości.

Dyrekcja ZSP Nr 2
                                                                                                   z opiekunami przeprowadzonej akcji.