Konkurs AD REM organizowany w roku 2010 w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „PRZEKONUJEMY SIĘ DO PRYWATYZACJI”                    Już 27 września 2010 r w naszej szkole!!!

Konkurs odbywa się w czterech etapach:

Etap I (szkolny) - test weryfikujący wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu funkcjonowania gospodarki ze szczególnym uwzględnieniem znajomości giełdy i prywatyzacji.
Do tego etapu może przystąpić każdy uczeń szkoły ponadgimnazjalnej.

Etap II (międzyszkolny) - uczniowie w zespołach 3-osobowych rozwiązują zadanie problemowe dotyczące prywatyzacji.

Etap III (regionalny) - 24 zespoły, które osiągnęły najlepsze wyniki uczestniczą w regionalnych rozgrywkach debatowych.

Etap IV (finał) - 6 najlepszych zespołów, zwycięzców etapu III, rywalizuje ze sobą podczas trzydniowych rozgrywek debatowych w Warszawie.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.adrem.junior.org.pl/pl

kontakt :

Beata Wójcik – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych