FOTO 1

Biblioteka szkolna w "Czarnieckim" od lat poszerza Czytelniczkom i Czytelnikom dostęp do książek, do czytania w czasie letnich wakacji i zimowych ferii.
Zależy nam, by uczniowie przez cały rok korzystali ze zgromadzonych zasobów
w naszej szkole.

Tym bardziej, że systematycznie rozbudowujemy, wzbogacamy i aktualizujemy je, reagując na konkretne potrzeby czytelnicze społeczności szkoły.

Uczniowie...
gorąco zapraszamy Was do biblioteki szkolnej już teraz, na kilkadziesiąt godzin przed zakończeniem roku szkolnego 2021/2022.

NA CZAS WAKACJI - WYPOŻYCZAJMY W NASZEJ SZKOLE KSIĄŻKI.

Czytelniczko, Czytelniku...
na pewno i to od dłuższego czasu, masz jakieś w planach do przeczytania. Chcesz teraz nadrobić zaległości literackie, prawda? Przyjdź do biblioteki szkolnej, przeszukaj w zbiorach i naukowe, i popularne tytuły. Wybieraj sama, sam swobodnie, bez krępacji, ze wszystkich regałów, dziedzin wiedzy, w działach od 0 do 9.

Nauczyciele bibliotekarze z chęcią pomogą Ci w doborze, podrzucą tropy. Znajdziesz na pewno interesujące Cię tytuły, autorów, historie, tematy, opowieści...

Czytanie jest narzędziem, z którym budujesz swój potencjał i swoją moc, poszerzasz swoje horyzonty, rozwijasz charakter, relaksujesz się, pracujesz nad sobą w wielu obszarach.

Książki oddasz po wakacjach, we wrześniu, miło obczytana, sympatycznie obczytany. Czekamy na Ciebie. Zaglądnij do biblioteki. K o n i e c z n i e!

Foto 2

Informacja i foto: Lidia Jurek