IMG 7195

29 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie edukacji klas maturalnych, które dziś podchodzą do egzaminu dojrzałości. W tym wyjątkowym dla młodzieży dniu towarzyszyli jej rodzice oraz zaproszeni goście:

- Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Bartłomiej Dorywalski;

- Starosta Włoszczowski - Dariusz Czechowski;

- Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania WSEPiNM - Wiktor Krasa;

- Wizytator Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty - Sławomir Krzysztofik;

- Przedstawiciel Świętokrzyskiej Izby Rolniczej - Krzysztof Wójcik;

- Prezydium Rady Rodziców ZS Nr 2 we Włoszczowie - Justyna Dudkiewicz, Tomasz Karendał i Edyta Krzyżanowska.

 W swoich przemówieniach zaproszeni goście skierowali do abiturientów życzenia sukcesów w osiąganiu zamierzonych celów oraz powodzenia podczas egzaminu dojrzałości. Do maturzystów zwrócił się również Pan Dyrektor Marek Ledwoch, zaznaczając, że ważniejszą od wyniku matury kwestią jest to, jakimi ludźmi będą w dorosłym życiu. Pan Dyrektor wyraził nadzieję, że w przyszłości niektórzy absolwenci wrócą do szkoły w roli nauczyciela - podobnie jak ich obecni wychowawcy. 
Przedstawicielka maturzystów w imieniu koleżanek i kolegów złożyła dyrekcji, pracownikom szkoły oraz gronu pedagogicznemu gorące podziękowania za poświęcony czas i wysiłek włożony w edukację.
Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, a także osiągnięcia sportowe. Docenieni zostali również uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w uwiecznianiu ważnych wydarzeń z życia szkoły.
Dla wszystkich maturzystów samorząd uczniowski przygotował upominki oraz nagrody dla uczniów współtworzących szkolny radiowęzęł i poprzedni samorząd.

Kochani! Trzymamy za Was kciuki na maturze!

IMG 7274

IMG 7334

IMG 7349

IMG 7212

IMG 7282

IMG 7339

IMG 7352