webinar webex

Politechnika Świętokrzyska serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w interesującym webinarium pt.: Dlaczego warto studiować TELEINFORMATYKĘ? Podczas spotkania online zaprezentowane zostaną możliwości studiowania teleinformatyki na Politechnice Świętokrzyskiej, poruszone zostaną zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem. Co więcej, będzie można zobaczyć jak wygląda praca w prawdziwym SOCu (Security Operations Center).Webinarium organizowane jest przez Politechnikę Świętokrzyską wspólnie z partnerem biznesowym firmą Cisco Polska, światowym liderem technologii teleinformatycznych.

Termin: 24 lutego 2022, godzina 10:00 - 12:00
Miejsce: Platforma WEBEX,
Link bezpośredni do platformy Webex: https://liblink.pl/YKgpmMnB7A


wydarzenie w social media (Facebook)  https://liblink.pl/id4uCH9Gzs


AGENDA:

10:00 - Otwarcie webinarium, Władze WEAiI
10:15 - Cyberbezpieczeństwo, Tomasz Jedynak, Cisco Polska
11:00 - Kierunek TELEINFORMATYKA we współpracy z Cisco Polska, Mirosław Płaza, PŚk
11:30 - Opowieści z SOCa, Paweł Tybinka i Przemysław Brożek, Cisco Polska