FullSizeRender.JPEG

Uczniowie klas I TR/TŻ oraz I J uczestniczyli w wycieczce do Czarncy - miejsca pamięci Hetmana Stefana Czarnieckiego.

Dwie klasy z naszej szkoły udały się na wycieczkę „Śladami Stefana Czarnieckiego” do Czarncy: 28 września klasa I Technikum Reklamy i Technikum Żywienia wraz z wychowawczynią Panią Justyną Olczyk i Doradcą Zawodowym Panią Kamilą Muszyńską, a 29 września I Językowa z wychowawczynią Panią Małgorzatą Ciszek, Pedagogiem Szkolnym Panią Małgorzatą Pytlarz oraz nauczycielką geografii Panią Anetą Wilk.

MicrosoftTeams-image_7.jpg

Uczniowie rozpoczęli wycieczkę zwiedzając Centrum Edukacji i Kultury, które jest nazwane imieniem patrona naszej szkoły. Następnie udali się do kościoła parafialnego, gdzie można zobaczyć pamiątki po Stefanie Czarnieckim. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Arboretum - parku z ciekawymi okazami drzew i krzewów. Na zakończenie uczniowie mieli okazję integrować się przy wspólnym ognisku.

FullSizeRender_3.JPEG

FullSizeRender_4.JPEG