Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia
do ZS nr 2 we Włoszczowie - rok szkolny 2020/2021
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 bch [ biologiczno-chemiczna]
II Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Punkty |
Ciszewska, Magdalena |
118.95 |
|
Drej, Daria |
138.55 |
|
Dyszkowska, Olga |
127.55 |
|
Grunwald, Zuzanna |
124.60 |
|
Jaskólski, Damian |
LAU |
|
Jędrych, Aleksandra |
165.30 |
|
Kowalska, Paulina |
116.25 |
|
Kwiatkowska, Amelia |
LAU |
|
Madejska, Wiktoria |
83.85 |
|
Rak, Lena |
161.00 |
|
Sychowicz, Maciej |
133.95 |
|
Szymczyk, Magdalena |
121.00 |
Najniższa liczba punktów z osiągnięć: 83.85
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 j [ językowa]
II Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Punkty |
Batko, Magdalena |
127.05 |
|
Cholerzyńska, Roksana |
149.05 |
|
Cyran, Wiktoria |
100.55 |
|
Długoborska, Aleksandra |
125.80 |
|
Dobosz, Alan |
56.00 |
|
Halaba, Julia |
78.00 |
|
Jedlińska, Amelia |
114.70 |
|
Kaczmarska, Weronika Celina |
107.55 |
|
Karpińska, Wiktoria |
143.90 |
|
Koćwin, Marcelina |
155.65 |
|
Mazur, Sebastian |
117.75 |
|
Natkowska, Kinga |
163.35 |
|
Orlikowska, Gabriela |
152.35 |
|
Pietrala, Filip |
157.00 |
|
Rams, Ewa |
111.65 |
|
Rutkowska, Michalina |
126.50 |
|
Rydz, Julia |
132.45 |
|
Siomek, Natalia |
156.30 |
|
Słupińska, Amelia |
133.65 |
|
Sufin, Oskar |
145.95 |
|
Suliga, Karolina |
133.95 |
|
Ścisłowska, Julia |
145.75 |
|
Tarnik, Klaudia |
133.55 |
|
Warszawiak, Katarzyna |
152.05 |
|
Włodarczyk, Kinga |
102.55 |
|
Wróbel, Wiktoria |
146.15 |
|
Wypychowicz, Igor |
137.15 |
|
Zalewski, Tomasz Artur |
134.85 |
|
Zawada, Wiktoria |
109.20 |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 hpp [ humanistyczno-psychologiczno-prawna]
II Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Punkty |
Benedik, Łukasz Tomasz |
88.75 |
|
Chorzępa, Julia |
102.15 |
|
Gacek, Małgorzata |
100.85 |
|
Janczak, Paweł |
38.00 |
|
Józefowska, Katarzyna |
126.05 |
|
Kwiatkowska, Ewa |
93.75 |
|
Łączek, Julia |
127.30 |
|
Malinowska, Milena |
134.75 |
|
Piechowska, Gabriela |
81.20 |
|
Srokosz, Norbert |
133.05 |
|
Staszczyk, Patrycja |
128.15 |
|
Stępniak, Kinga |
129.10 |
|
Suliga, Andżelika |
112.50 |
|
Suliga, Wiktoria |
129.35 |
|
Ślęzak, Magdalena |
141.70 |
|
Wiatr, Weronika |
76.85 |
|
Wiatr, Wiktoria |
81.20 |
|
Wójcik, Julia |
129.65 |
|
Wójcik, Kinga |
111.65 |
|
Wójcik, Oliwia |
85.35 |
|
Wrześniak, Julia |
64.25 |
|
Zyzik, Przemysław |
67.35 |
|
Żelezik, Klaudia |
LAU |
Najższaiczba punktów z osiągnięć:
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 sm [sportowo-militarna]
II Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Punkty |
Ciupka, Wiktoria |
103.65 |
|
Janik, Karina |
101.15 |
|
Jurek, Julia |
93.70 |
|
Kozieł, Bartłomiej |
136.40 |
|
Kusa, Paweł |
59.70 |
|
Licznerska, Sandra |
120.05 |
|
Ludynia, Nikodem |
70.40 |
|
Mazur, Amelia |
137.75 |
|
Mosiejowska, Oliwia |
71.55 |
|
Ostrowski, Albert |
126.55 |
|
Pechta, Bartłomiej |
87.55 |
|
Piech, Małgorzata |
114.05 |
|
Pluta, Dominika |
109.15 |
|
Rusek, Katarzyna |
98.95 |
|
Ruszczyk, Oliwia |
71.40 |
|
Skiba, Oliwia |
111.25 |
|
Strączyńska, Karolina |
86,25 |
|
Szustak, Karol |
79.60 |
|
Szydłosz, Emil |
132.25 |
|
Walasek, Jakub |
102.85 |
|
Włoszczowska, Weronika |
84.65 N |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 TI [Technikum Informatyczne]
I Technikum we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
|
Biskupski, Daniel |
|
Cisowski, Łukasz |
|
Cuper, Bartosz |
|
Czyżewski, Artur |
|
Gajewski, Mateusz |
|
Glanda, Oskar |
|
Grabowska, Klaudia |
|
Grabowski, Mateusz |
|
Grzesik, Jakub |
|
Jackiewicz, Daniel |
|
Jasnos, Bartosz |
|
Korpus, Mateusz |
|
Kozieł, Patryk |
|
Krzysiek, Michał |
|
Kwiatkowski, Mikołaj |
|
Nowak, Jan |
|
Pytel, Kamil |
|
Pytel, Marcel |
|
Rubinkowski, Filip |
|
Skórnicki, Szczepan |
|
Sobczyk, Mateusz |
|
Sosnowski, Szymon |
|
Stańczyk, Antoni |
|
Straszak, Wiktor |
|
Świeboda, Michał |
|
Toborek, Jakub |
|
Wróbel, Krystian |
|
Zasada, Dawid |
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 TR [Technikum Reklamy]
I Technikum we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Punkty |
Banaś, Weronika |
79.50 |
|
Celebańska, Paulina |
81.05 |
|
Cholerzyńska, Maria |
128.05 |
|
Fatyga, Andżelika |
70.80 |
|
Fecek, Wiktoria |
61.00 |
|
Grabowska, Magda |
85.60 |
|
Gwiaździński, Kamil |
124.45 |
|
Lipiec, Natalia |
92.05 |
|
Morawiec, Patrycja |
112.15 |
|
Mrożek, Igor |
134.10 |
|
Wichrowska, Aleksandra |
60.95 |
Najniższa liczba punktów z osiągnięć: 53.00
Klasa: 1 TR [Technikum Reklamy]
I Technikum we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
|
Banaś, Weronika |
|
|
Celebańska, Paulina |
|
|
Cholerzyńska, Maria |
|
|
Fatyga, Andżelika |
|
|
Fecek, Wiktoria |
|
|
Grabowska, Magda |
|
|
Gwiaździński, Kamil |
|
|
Lipiec, Natalia |
|
|
Morawiec, Patrycja |
|
|
Mrożek, Igor |
|
|
Wichrowska, Aleksandra |
|
Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
Klasa: 1 TE [Technikum Ekonomiczne]
I Technikum we Włoszczowie
Lp. |
Nazwisko i Imię |
|
|
Barczyńska, Julia |
|
|
Glanda, Andżelika |
|
|
Kaczkowska, Natalia |
|
|
Kwapisz, Igor |
|
|
Kwiatkowska, Joanna |
|
|
Musiał, Anna |
|
|
Odziomek, Anna |
|
|
Samborska, Natalia |
|
|
Sobczyk, Dominik |
|
|
Srokosz, Albert |
|
|
Stępniak, Nikola |
|
|
Synowiec, Klaudia |
|
|
Szrek, Jakub |
|
|
Śliwińska, Katarzyna |
|
|
Zalewska, Amelia |
|
|
Zieliński, Karol |
|