Drodzy Państwo,

Informuję, iż przyjazdy na zakwaterowanie w internacie odbywać się będą w dniu 31.08.2021 r. (wtorek), od  16:00 (klasy pierwsze), od 18:00 (klasy starsze). 17:00 odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne z Rodzicami Wychowanków z klas pierwszych.

Wszyscy wychowankowie powinni przywieźć ze sobą:

- strój galowy na rozpoczęcie roku szkolnego;

- kurtki wierzchnie;

- obuwie podwórzowe;

- obuwie zmienne (sportowe i kapcie);

- ubrania na zmianę;

- ręczniki;

- klapki pod prysznic;

- środki higieniczne;

- strój sportowy;

- podstawowe przybory szkolne;

- podręczniki;

UWAGA!

POŚCIEL (POSZWY NA KOŁDRY, POSZEWKI NA PODUSZKI, PRZEŚCIERADŁA) WYDAWANA JEST TYLKO Z MAGAZYNU POŚCIELI INTERNATU.

WYCHOWANKOWIE NIE PRZYWOŻĄ WŁASNEJ POŚCIELI! (Z UWAGI NA OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ).

KOŁDRY, PODUSZKI ORAZ KOCE RÓWNIEŻ WYDAWANE SĄ Z MAGAZYNU INTERNATU.

Po zakwaterowaniu wychowanków klas pierwszych – około godziny 17:00 - odbędzie się obowiązkowe spotkanie z Rodzicami i Wychowankami z kadrą internatu, w czasie którego będą Państwo dopełniać formalności związanych z dokumentacją wychowanka. Podczas spotkania wydawane będą zaświadczenia o zakwaterowaniu wychowanka w Internacie.

Serdecznie zapraszam

Kierownik Internatu