1Ważne dla uczestników!  „Dzień dobry, w załączniku przesyłam brakujące informacje dotyczące rejestracji Uczniów. Pozdrawiam, Mateusz Dębski, SJO Glossa..."

2

18.01.2017 r. pani Irena Wrońska, szkolny koordynator językowego turnieju poinformowała nas ws.  konkursu języka angielskiego organizowanego przez  SJO GLOSSA - patrz konkursy językowe...

„Szanowni Państwo,

Potwierdzamy rejestrację szkoły w konkursie
„Day by Day”  2016/2017. Od tego momentu uczniowie mogą się rejestrować w systemie i przesyłać swoje prace.  Szczegółowa instrukcja dla uczniów stanowi załącznik do niniejszego e-maila.

W najbliższym czasie otrzymają Państwo od nas przesyłkę z plakatami konkursowymi oraz katalogiem obozów językowych dla uczniów.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, zaakceptowanym przez szkołę na zgłoszeniu, zobowiązują się Państwo do umieszczenia plakatów w widocznym dla uczniów miejscu w szkole.

Konkurs trwa: od 2016-10-01 do 2017-02-28.

Mogą Państwo umieścić na Waszej stronie poniższy kod, który będzie zachęcać do głosowania na pracę Waszych uczniów.”

Z poważaniem,
Zespół SJO GLOSSA