Ekologia to nauka, która ma u nas wytrwałych wielbicieli i pasjonatów!

Nasi Uczniowie z chęcią zgłębiają tę wiedzę i odnoszą znaczące sukcesy w wielu konkursach. Tym razem I miejsce dla uczennicy klasy I sm LO…

„Przyroda bez człowieka może żyć,

ale człowiek bez przyrody zginie…”

29.04.2015 r., tuż przed majowymi świętami, z ZSP nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie, organizatora tego konkursu, nadeszła do naszej szkoły bardzo przyjemna oficjalna wiadomość. Przytoczmy ją w pełnym brzmieniu:

„Mamy zaszczyt zawiadomić, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi 2015.

Pragniemy poinformować, że uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Katarzyna Michałek zajęła w konkursie I miejsce.

Opiekunem uczennicy był p. Mariusz Małek.

Wręczenie nagród nastąpi w maju, w ZSP Nr 3. O dokładnym terminie wręczenia nagród zawiadomimy Państwa Szkołę w najbliższym czasie.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 we Włoszczowie”.

Uczennicy i Opiekunowi dziękujemy, że możemy odbierać takie wiadomości…

Gratulujemy sukcesu!

„Earth song” Michael Jackson -//www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU