zbe1

Wraz z nadejściem wiosny ruszyła w naszej szkole  zbiórka elektrośmieci zorganizowana w ramach III etapu III edycji Powiatowego Konkursu „Ekokontrolki – elektrośmieci nie mają szans”.  Jak zwykle z bardzo dużym odzewem w środowisku lokalnym…

„Ponieważ Ziemia opiekuje się nami,

Zaopiekujmy się Ziemią.
Odwzajemniajmy miłość, jaką nas obdarza,
Utrzymując ją w czystości i szczęściu.”

Drużynę konkursową, która bardzo mocno i z animuszem  zaangażowała się w tegoroczne zbieranie  e-odpadów  wspierała cała klasa III Technikum Organizacji Reklamy.  Młodzież  pracowała pod kierunkiem p. R. Palus, nauczyciela TOR, organizatorki  corocznej akcji ekologicznej.

Tym razem, 31.03.2015 r.,  udało się nam zebrać dwie i pół tony
e-odpadów
! Organizatorzy zbiórki szczególne podziękowania kierują także do pani Justyny Pędziwilk- Szweda, nauczyciela i wychowawcy szkoły,  za czynną pomoc w czasie transportu e-śmieci.

EFEKTY  ZBIÓRKI  ELEKTROŚMIECI  W  ZSP nr 2 SĄ  WYMIERNE:

„Dzięki  akcji przeprowadzonej w „Czarnieckim” w naszym otoczeniu będzie o 2,5 tony mniej szkodliwych, toksycznych odpadów,  zabójczych dla środowiska naturalnego,  dla wszystkich organizmów żywych!” – mówi opiekun zbiórki. Liczy się też to, że będzie czyściej, estetycznie, prawda?

W imieniu Organizatorów serdecznie dziękujemy
wszystkim uczestnikom akcji.

Zapraszamy do e-zbiórki już za rok!

zbe2

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/zbe2015