konkurs_sudoku_2009_mini
Finał III Świętokrzyskich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Sudoku - Kielce 2009/2010 - Mistrzynie z Czarnieckiego pojadą na finał do Kielc.

W ubiegłym tygodniu we włoszczowskim starostwie odbyły się eliminacje powiatowe. W konkursie wzięło udział dziewięciu uczniów z włoszczowskich szkół, w tym aż osiem dziewcząt. Rozgrywki rozegrano w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej.
         W kategorii indywidualnej wygrała Justyna Polaczek – uczennica czwartej klasy Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego. W kategorii zespołowej również niepokonana była reprezentacja z tej samej szkoły w składzie: Anna Benben, Anna Wędzicka i Justyna Polaczek.
          Dziewczęta z "Czarnieckiego” będą reprezentowały powiat włoszczowski w rozgrywkach finałowych w Kielcach. Dla uczennic Anny Benben i Anny Wędzickiej będą to już drugie zmagania finałowe. W ubiegłym roku zajęły zespołowo drugie miejsce w województwie.
         Nad właściwym przebiegiem konkursu we Włoszczowie czuwała komisja w składzie: Monika Kaczkowska – Pilarska (I Liceum Ogólnkształcące), Renata Kozieł (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2) i Wioletta Bujak (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3). Przewodniczącym mistrzostw był Szczepan Banaśkiewicz. Nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników eliminacji powiatowych ufundowało Starostwo Powiatowe.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/sudoku