Zaprogramowani.com - warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży -  Strona główna | Facebook

08.09.2020 r.
Dzień dobry,
Chcieliśmy serdecznie zaprosić Waszą szkołę do udziału w drugiej edycji darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży online, organizowanych pod nazwą „Zaprogramuj Swoją Przyszłość”.

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło nas samych. Na darmowe kursy zapisało się prawie tysiąc polskich dzieci, z mniejszych i większych miejscowości. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymali stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych nurtów współczesnej edukacji.

Niedługo rozpoczynamy nabór na kolejną edycję, podczas której zaproponujemy dzieciom i młodzieży olbrzymi wachlarz możliwości i języków.

Jednak, aby informacja o tej możliwości dotarła do jak największej ilość młodych, zdolnych, chętnych wiedzy młodych ludzi, potrzebujemy pomocy szkół i placówek, które mogą przekazać ją swoim podopiecznym.

W załączeniu przesyłamy aktualny biuletyn informacyjny skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców.

Prosimy o uwzględnienie go w we wpisach w e-dziennikach i informacjach przekazywanych do uczniów oraz rodziców.

Krok po kroku w świat programowania...

pdf1
pdf2