Nowy-1

16.06.2016 r. wyróżniający się tegoroczni absolwenci naszej szkoły zostali zaproszeni na spotkanie ze Starostą Włoszczowskim...

Nowy-1

16.06.2016 r. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie Starosta Włoszczowski pan Jerzy Suliga spotkał się z grupą wyróżniających się absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, tj. I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3.

Jak podaje starostwo powiatowe: „Starosta Włoszczowski pogratulował znakomitych wyników w nauce, wytrwałej pracy i dojrzałości, a także życzył absolwentom wszelkiej pomyślności w realizacji marzeń, radości, osobistego szczęścia, powodzenia w każdej dziedzinie życia. Gratulacje złożyli absolwentom również dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych − Bożena Kaczor, Marek Ledwoch i Wiesław Piech.

Podczas spotkania młodzież podzieliła się swoimi planami na przyszłość, wymieniając wśród kierunków studiów m.in. informatykę, matematykę stosowaną, prawo, dziennikarstwo, mechatronikę, fizjoterapię, bezpieczeństwo narodowe, logistykę, administrację”.

Nowy-2   Miło nam donieść, że w gronie absolwentów w roku szkolnym 2015/2016 wyróżnieni zostali następujący uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego:

- Radosław Cierpica, absolwent klasy sportowo-militarnej LO

- Michał Ślęzak, absolwent klasy administracyjno-prawnej LO