Obraz 004

14.04.2016 r. w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu z Języka Niemieckiego…

Nowy-1

Szkolny Konkurs Leksykalno-Gramatyczny DEUTSCH   IST  EINFACHjest adresowany do uczniów klas pierwszych i drugich liceum oraz technikum.

Nowy-2

14.04.2016 r. do testu sprawdzającego umiejętności z zakresu rozpoznawania i stosowania struktur leksykalno-gramatycznych zgłosiło się 21 uczennic i uczniów szkoły, którzy odpowiadali na pytania przez 45 minut.

Organizacji przedsięwzięcia podjęły się pani Katarzyna Bąk i pani Lena Gąsior, nauczycielki germanistki w ZSP nr 2.

Spośród wszystkich uczestników konkursu, najlepszymi okazały się trzy uczennice Liceum Ogólnokształcącego, z klasy II biomedycznej, a mianowicie:

I miejsce - Magdalena Ślęzak

II miejsce - Aleksandra Synowiec

III miejsce - Angelika Gacia

- Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy świetnych wyników i zapraszamy za rok! – podsumowuje pani Katarzyna Bąk.

Nowy-4

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/20042016deutschgaleria

Źródło: materiał pani Katarzyna Bąk

Opracowanie: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska