P1060166

03.12.2014 r. na basenie Nemo została rozegrana kolejna, II kolejka Włoszczowskiej  Ligi  Pływackiej.

Tak jak poprzednio, czołowe lokaty przypadły naszym uczniom.

Tym razem zawodnicy pływali na dystansie 25 m stylem grzbietowym i klasycznym. Zaprezentowała się również  sztafeta mieszana:   4 x 25 m stylem dowolnym.

Szczególnie budująca jest postawa uczennic i uczniów z klas pierwszych, którzy zajęli bardzo wysokie miejsca!

Mamy zdolny „narybek”! Widać było, że młodzieży zależało  na, jak najlepszym zaprezentowaniu swoich możliwości. Nasi pokazali ambicję,  waleczność i skuteczne dążenie do celu.

Sprawujący w tym dniu opiekę na młodymi pływakami, pan Dyrektor Marek Ledwoch i nauczyciel – wuefista,  p. S. Kaczmarski, opuszczali Nemo  zadowoleni z sukcesu uczniów „Czarnieckiego”.

Gratulujemy ambitnej postawy i cieszymy się z Waszych wygranych!

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/08122014