0111.11.2014r. w Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada jedenastu uczniów z naszej szkoły wystartowało w III Powiatowym Biegu Niepodległości...

Bieg rozegrano w lasach wokół Beliny włoszczowskiej. Zgromadził ok. 40 pasjonatów tej dyscypliny sportu z terenu naszego powiatu.

V miejsce zajął nasz uczeń Krystian Znojek, kl. III sm LO!  Warto zaznaczyc, że bylismy jedyna drużyną szkolną z Włoszczowy!

W zespole, nad którym opiekę sprawował nauczyciel wychowania fizycznego p. S. Kaczmarski pobiegli:

Dorożyński Krystian – III tj LO, Kowalczyk Damian – III sm LO, Łopatowski Karol – III tj LO, Michałek Konrad – III sm LO, Strychalski Andrzej – III TŻ/TG, Suliga Konrad – III sm LO, Suliga Rafał – IV TG/TŻ, Wojdała Kamil – I TŻ/TG, Wolski Adrian – II sm LO, Zieliński Adrian – IV TI, Znojek Krystian – III sm LO.

Święto narodowe uczciliśmy jak na sportowców przystało – na sportowo!

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/bieg