konkurs plastyczny2Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym "Ja wobec przemocy", zorganizowanym jako jedno z działań w projekcie "Nie bądź obojętny" współfinansowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a realizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej we Włoszczowie.

W kategorii wiekowej szkoła ponadgimnazjalna nasi uczniowie uplasowali się na następujących pozycjach

Miejsce I zajął: Karol Lipiński – klasa III LO BIO-MED

Miejsce II zajął: Mateusz Kisiel – klasa III TI

Miejsce III zajęła: Sylwia Śliwińska – klasa II TOR

Wyróżnienia otrzymali:

Daniel Grządziel – klasa I LO Sportowo-Militarna

Karolina Kręgiel – klasa I LO MAT

Łukasz Wójcik – klasa III TOR

Sylwia Turczyn – klasa II TOR

Wszyscy uczestnicy konkursu oraz przedstawiciele szkół otrzymali upominki - gadżety z logo projektu. Szkołom zostały wręczone podziękowania oraz nagrody za udział w konkursie.

Więcej informacji i galeria zdjęć na