Tabela Ligi Pływackiej II kolejka- Szkoły Ponadgimnazjalne

3

ZSP nr 3 Włoszczowa

12

8 stycznia na krytej pływalni Nemo odbyła się druga kolejka ligi pływackiej w sezonie 2013/2014. Uczniowie rywalizowali na dystansie 25m stylem grzbietowym, 25m stylem klasycznym oraz w sztafecie mieszanej 8x 25 stylem dowolnym. Wśród dziewcząt II miejsce w stylu grzbietowym zajęła Agnieszka Kowalska oraz III miejsce Karolina Chudobska. Natomiast w stylu klasycznym pierwsze miejsce zajęła Karolina Chudobska. W kategorii chłopców w stylu grzbietowym III miejsce zajął Karol Rydzek, w stylu klasycznym II miejsce wypływał Kaniewski Piotr oraz III miejsce Mateusz Walkowicz.

Z kolei w sztafetach 8x25 stylem dowolnym zajęliśmy pierwsze miejsce.

Skład Sztafety mieszanej: Karolina Chudobska, Karolina Kowalska, Sylwia Świtoń, Orman Klaudia, Kaniewski Piotr, Mateusz Walkowicz, Matuszewski Tomasz, Gieroń Artur.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/kasia_t/liga_plywacka