alt

Z dniem 27 maja br.w naszej szkole ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz powodzian z województwa świętokrzyskiego. Pieniążki pozyskane w wyniku tej akcji zostaną przeznaczone na rzecz uczniów Ponadgimnazjalnego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Sandomierzu.

Placówka ta jest naszym partnerem w programie Szkoła Kluczowych Kompetencji.

W dniach 7-11 czerwca wolontariusze - przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSP Nr 2 przeprowadzą zbiórkę w zakładach państwowych, instytucjach powiatowych i okołopowiatowych.

Mieszkańcy Włoszczowy mogą również dołączyć do zbiórki składając dar do puszki, która będzie wystawiona w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie na I piętrze, w dniach 7-11 czerwca 2010 r.

Informujemy również, że Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne oraz Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w ramach akcji "Spełniamy marzenia" organizuje zbiórkę słodyczy i artykułów papierniczych, które trafią do dzieci z terenów objętych powodzią w województwie świętokrzyskim.

Patronat nad akcją objął Starosta Włoszczowski - Ryszard Maciejczyk.

Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca o zsolidaryzowanie się z poszkodowanymi uczniami i o wsparcie naszej akcji.

Zapraszamy również na stronę Starostwa Powiatowego: