IMGP874608.10.2014 r. nasi nowi uczniowie z klasy I biomedycznej LO wraz z nauczycielami opiekunami: p. A. Kasprzyk, p. P. Suligą i p. M. Frejem wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Krakowa.

Jednym z celów tego wyjazdu było odwiedzenie Muzeum Anatomii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ambitna i dociekliwa młodzież była bardzo usatysfakcjonowana, aktywnie zabierała głos podczas rozmowy z gospodarzem spotkania – panem adiunktem, oprowadzającym uczniów po muzeum.

Ciekawi wrażeń i niecodziennych doznań młodzi ludzie zawitali także do Ogrodu Doświadczeń z fizyki, gdzie wesoło spędzili czas, łącząc doskonałą zabawę z edukacją na miarę XXI wieku.

A finał wycieczki też był spędzony radośnie i dla sporej grupki odkrywczo: upragniony wolny czas na Starym Mieście, w otoczeniu wiekowych zabytków, pośród stadek gołębi, z dobiegającym zewsząd dźwiękiem przejeżdżających krakowskich dorożek…

Integracja klasy - na szóstkę! Uroki pięknego miasta – niezaprzeczalne! Ochota niektórych z nas na studia w Krakowie – plany mamy!

W autokarze, w czasie drogi powrotnej do Włoszczowy rozśpiewana młodzież dzieliła się swoimi spostrzeżeniami, wymieniała miłe uwagi. Fajny dzień!

Jeśli urzekł Was prastary Kraków – wracajcie do niego po maturze!

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/wyc_bio14