KOMUNIKAT REALIZATORA PROJEKTU

15.10.2020 r.

Szanowni Państwo,

W związku z przyłączeniem się Państwa jednostki do programu profilaktycznego dotyczącego profilaktyki zdrowotnej przeciwko ekspansji cukrzycy typu 2 prosimy o zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, a przede wszystkim przekazanie jej rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Drodzy rodzice/ opiekunowie w dzienniku elektronicznym pojawiła się wiadomość odnośnie programu profilaktycznego do którego przyłączyła się nasza szkoła. Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu i przystąpienie do programu.

Rodzice, opiekunowie! W związku ze znaczną ekspansją zachorowań na cukrzycę, realizowany jest samorządowy projekt profilaktyczny skierowany przede wszystkim do osób zdrowych. Szkoła w porozumieniu z samorządem, mając na uwadze wspólne dobro, włączyła się do walki z chorobą.

W pierwszym etapie należy wykonać krótką ankietę ryzyka zachorowania dostępną na stronie www.bezcukrzycy.uzdrowiskobusko.pl lub za pośrednictwem infolinii 41 375 72 06. Kwestionariusz można również wypełnić w formie papierowej i wrzucić do urny, która znajduje się w Urzędach. Preferujemy jednak bezpieczniejszą opcję online. Termin to 7 dni od publikacji ogłoszenia. Jeżeli ryzyko wystąpienia choroby wystąpi, zostanie zaproponowanie bezpłatne, niezobowiązujące wsparcie. Prosimy nie lekceważyć tego komunikatu.

Z poważaniem,

Edyta Polaczkiewicz

Tel: +48 509 415 884

Infolinia projektu: 41375 72 06