Question Mark (Gráfico) por Gravity Studio · Creative Fabrica

Próbna Matura z Chemii u Przyrodników
 odbędzie się w formule on-line 27.03. 2021 r.

17.03.2021 r.

Pani Irena Wrońska, nauczyciel chemii przekazała stronie otrzymaną z Katedry Chemii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie  informację…

Dzień Dobry,
Szanowni Państwo będę wdzięczna za rozpropagowanie informacji o próbnej maturze z chemii.  Po maturze odbędzie się webinarium, na którym przedstawimy rozwiązania zadań.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,
pragniemy zaprosić Państwa do udziału w „Próbnej Maturze z Chemii u Przyrodników” organizowanej przez Katedrę Chemii Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii - online w dniu 27 marca 2021 r.

Przygotowany arkusz egzaminacyjny będzie zawierał ok. 35 zadań o łącznej liczbie 60 punktów.

27 marca 2021 r. od godz. 9 – 18 będziecie mogli pobrać plik PDF z arkuszem maturalnym. W przygotowanych zadaniach uwzględniliśmy wszystkie zmiany wprowadzone przez MEiN.

Szczegółowe omówienie rozwiązań zadań będzie przestawione na webinarium. Termin webinarium wraz z linkiem do spotkania zostanie przesłany zainteresowanym uczestnikom.
Znalezione obrazy dla zapytania strzałka niebieska
Zapisy - zgłoszenia indywidualne poprzez formularz zgłoszeniowy do 24.03.2021 r.:

Pozdrawiam,
dr Jadwiga Stachowicz