Uniwersytet Medyczny w Łodzi – start rekrutacji! | Portale Medyczne

Drzwi Otwarte na UMED w Łodzi
 15.03  -  30.04. 2021 r.

12.03.2021 r.

Uniwersytet Medyczny w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych na Drzwi Otwarte uczelni – tym razem w wersji online, które rozpoczną się 15 marca i potrwają aż do końca kwietnia 2021 r.

Spotkania będą odbywać się o stałej porze, zawsze o godzinie 17:00. Dokładne daty i informacje na stronie internetowej: http://drzwiotwarte.umed.lodz.pl/

Forum Akademickie Materac do badania snu - Forum Akademickie

W ramach Dni Otwartych:

przewidziane są: webinary, spotkania ze studentami i pracownikami naukowymi, wszystko o rekrutacji,  warsztaty w których udział będzie mógł wziąć każdy chętny, natomiast 50 pierwszych osób zarejestrowanych na dane zajęcia otrzyma za pośrednictwem paczkomatu pakiet materiałów potrzebnych do przygotowania prezentowanych podczas warsztatów produktów (np. kosmetyki czy maści). Rejestracja na warsztaty zostanie uruchomiona 26.03.21.

Przewidziano również trzy konkursy – o miejsce na mini-staż naukowy „Dzień w Zakładzie Biochemii”, konkurs fotograficzny i konkurs wokalny o „Złoty Bilet” do uczelnianego chóru.

Źródło: KO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental