Premium Vector | Sketch of christmas bells hand draw
Koncert 30.01.2021 r. o godz. 18:00 -

transmisja w internecie przez Włoszczowa Online

28.01.2021 r.

30.01.2021 r., w sobotę  we Włoszczowie, na koniec okresu kolędowania odbędzie się muzyczne wydarzenie w wersji online pt. „Cicha noc“. Koncert kolęd.

Będzie to koncert bez udziału publiczności, stworzony przy jak najmniejszej ilości osób i transmitowany na żywo przez internet.

Włoszczowa Online jako główny organizator koncertu (wraz ze Starostwem Powiatowym Włoszczowa) będzie transmitować wydarzenie - 30.01.br. o godz 18:00.

Wykonawcy będą występować przed kamerami na scenie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włoszczowie. Sam pomysł zrodził się jeszcze w grudniu ubiegłego roku, a jego przygotowania rozpoczęły się z początku nowego roku. Podczas tej muzycznej uczty będzie można posłuchać kolęd tradycyjnych, jak i nowych. W repertuarze znajdą się też świąteczne piosenki bożonarodzeniowe. Wśród występujących zobaczymy osoby z terenu naszego powiatu, ale nie tylko.

Jedną z wokalistek będzie pochodząca z Szydłowa studentka dziennikarstwa, którą fani  programu „Szansa na sukces“ mogli  zobaczyć i posłuchać w odcinku wiosennym emitowanym 3 maja w TVP2. Wokalistka ta pisze własne teksty i tworzy do nich melodie.  Nie zabraknie również panów,  z których jeden zaprezentuje kolędy tradycyjne, a drugi własne kompozycje.

Zaprezentują się   wokalistki z naszego powiatu, które pomimo młodego wieku zdobywały już nagrody w różnych konkursach wokalnych.

Starosta Włoszczowski objął to wydarzenie swoim patronatem. Podobnie też Burmistrz Włoszczowy, który jest honorowym patronem imprezy. Koncert wspierają OSM Włoszczowa, Fundacja Miriam Włoszczowa oraz Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie.

Darmowe kolorowanki dla dzieci od Dada • pokoloruj śnieżynkę • Dada.pl

Link do wydarzenia na facebooku:

Link bezpośredni do transmisji gdzie będzie można oglądać koncert:

Link do kanału Włoszczowa Online:

Źródło: info i foto Włoszczowa Online/ powiat-wloszczowa.pl
Redakcja: