WEBINARIA | Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie


 Webinar Tutore -
„Jak uchronić dziecko przed używkami?”

14.01.2021 r.

Dzień dobry, 
piszę do Pani/Pana w imieniu marki edukacyjnej Tutore.eu (właścicielem jest spółka Music & More.

W okresie pandemii urozmaiciliśmy naszą ofertę usług i pozaszkolne lekcje online np. z grafiki, programowania czy rysunku. W tym nurcie i w ramach realizacji misji firmy postanowiliśmy zacząć bezpłatne szkolenia online dla rodziców.

Znalezione obrazy dla zapytania strzałka niebieska 
W piątek, 22 stycznia o godzinie 19:00 porozmawiamy z Krzysztofem Ambroziakiem na temat „Jak uchronić dziecko przed używkami?”. Serdecznie zapraszam na ten webinar wszystkich - szczególnie rodziców, do których jest on skierowany, jak i pedagogów, nauczycieli, psychologów.

W roku 2021 planujemy dodatkowo bezpłatne szkolenia online dla nauczycieli - jeśli Cię to zainteresowało, to proszę o wypatrywanie naszych e-maili.

Załączam również link do naszego poprzedniego webinaru: Webinarium „Czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?”https://youtu.be/rEwJPccaKdA

Drodzy Rodzice,
chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem ,,Jak uchronić dziecko przed używkami?”

Kiedyś – narkoman, dziś – profilaktyk. Poznajcie niezwykłą historię człowieka, który po 13 latach nałogowego zażywania heroiny, wyszedł na prostą. Nasz gość, Krzysztof Ambroziak, opowie nam, czym są używki i do czego prowadzi igranie z substancjami psychoaktywnymi. Jako profilaktyk dla dzieci i młodzieży, przedstawi również sposoby na uchronienie swojego dziecka przed niebezpiecznymi używkami.

Wyjątkowo na nasz webinar zapraszamy nie tylko rodziców, ale również ich dzieci (rekomendujemy, by młodzi widzowie mieli ukończony 12. rok życia).

Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz:
https://webinar.tutore.eu

Infolinia: 535 385 201
Anna Jankiewicz
Młodszy Menedżer Działu Wsparcia Technicznego
Tel: 793 560 439
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Music And More
WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO 19A. lok. 81, 
93-578 Łódź

 

 

 

 

 

Źródło: ZS Nr 2 we Włoszczowie
Redakcja: Lidia Jurek