PBW Kielce (@PBW_Kielce) | Twitter

w Kielcach - Filia we Włoszczowie

28.10.2020 r.

Szanowni Dyrektorzy,

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia we Włoszczowie,  zgodnie z podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej MEN w roku szkolnym 2020/2021, przygotowała dla nauczycieli zestawienia bibliograficzne:

- „Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne uczniów ze specyficznymi potrzebami  edukacyjnymi”,

- „E-learning - nauczanie na odległość”,

- „Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych”,

- „Rozwijanie samodzielności i kreatywności uczniów”,

- „Wychowanie do wartości”.

Biblioteka udostępnia zbiory zarezerwowane za pośrednictwem:

- telefonicznie (41-394-32-39),

- przez system SOWA – https://kielce-pbw.sowa.pl/.

Biblioteka oferuje Państwu bezpłatne skanowanie  fragmentów książek i artykułów z czasopism. Pliki wysyłane są na adres e-mail.

Zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów od poniedziałku do piątku w godz. 900-1700.

Z poważaniem,

Justyna Kowalska