IMG 20170427 193123 - Kopia27 kwietnia 2017 r. w naszym internacie odbyło się uroczyste pożegnanie wychowanków - uczniów klas maturalnych. Uroczystość rozpoczął krótki program satyryczny przygotowany przez wychowanków: Macieja Staszewskiego, Artura Bielę i Damiana Stolarskiego, pod opieką pani Krystyny Patyńskiej.

Nastepnie głos zabrali kierownik internatu, pan Rafał Pacanowski i pedagog szkolny, pani Małgorzata Pytlarz (kierownik internatu w latach 2007-2015), którzy, w imieniu własnym, wychowawców i młodszych koleżanek i kolegów z internatu, podziekowali wychowankom - uczniom klas maturalnych za wspólnie spędzone chwile, złożyli życzenia powodzenia na egzaminach maturalnych oraz pomyślności w dorosłym, samodzielnym życiu.

Przedstawiciele maturzystów - Aneta i Artur Patrzałek - na ręce kierownika i pani pedagog złożyli podziękowania za pracę opiekuńczo-wychowawczą.

Na zakończenie każdy wychowanek otrzymał dyplom, płytę ze zdjęciami z okresu pobytu w internacie, pamiątkowy kubek, długopis oraz słodki upominek.

W porze wieczorowej odbyła się zaś pożegnalna dyskoteka – jako zwieńczenie czteroletniego/trzyletniego okresu wspólnego życia w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 we Włoszczowie.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/internat/zdjecia/2016-17/pozegnanie_maturzystow