18581Stało się już tradycją w naszym internacie, że w pierwszych dniach grudnia jego mieszkańcy organizują spotkanie dla dzieci pracowników szkoły ze Świętym Mikołajem. Tegoroczna wizyta Świętego miała miejsce 8 grudnia (czwartek).

Spotkanie rozpoczęła Kinga Stępień, czytając bajke pt.: „Roszpunka”. Punktem kulminacyjnym imprezy była wizyta Świętego Mikołaja (w tej roli niedościgniony Dawid Obłąk). Z pomocą uroczych elfów (Aleksandry Tarkowskiej, Marleny Włodarczyk, Adriany Moskwy) Mikołaj wręczył każdemu dziecku paczkę ze słodyczami.

Następnie wszyscy uczestnicy mikołajkowej uroczystości rozpoczęli zabawy, m.in.: wspólne śpiewanie i tańce. Radości i uśmiechu na buziach dzieci było co nie miara. Oprócz wspomnianych paczek od Mikołaja, milusińscy podczas spotkania otrzymali słodki poczęstunek.

W roli śnieżynek prowadzących zabawy z dziećmi wystąpiły: Iwona Rams, Natalia Pluta, Weronika Lewandowska, Natalia Górecka oraz Weronika Murawska. Spotkanie z Mikołajem prowadziła Vanessa Gajecka, a o oprawę muzyczną zadbali: Damian Stolarski i Damian Łata.

Debug: specified directory - https://zs2wloszczowa.pl/images/rafalp/internat/zdjecia/2016-17/mikolajki