Dla dziewczyn

09.03.2021 r.

- Przesyłam kartkę, którą otrzymały moje wychowanki od Chłopaków z klasy I Technikum Informatycznego. Moje dziewczyny na Dzień Chłopaka, przygotowały dla Nich małą niespodziankę w postaci pysznej pizzy,  jeszcze w ,,normalnych warunkach” pracy szkoły, a dziś w Święto Kobiet Chłopaki zrewanżowali się  kartką. Dodam, że ja mam same dziewczyny w klasie 2 bio LO,  a pani Renia Kaczmarska samych chłopców,  w klasie 1 Technikum Informatycznego.

Dla dziewczyn

- O mnie też nie zapomnieli Uśmiech – tak niewiele, a jednak tak dużo… – 5krokowdozdrowia.pl. Po tytule nadesłanego pliku wnioskuję, że to dla wszystkich Pań Nauczycielek w naszej szkole. Bardzo dziękujemy! Pozdrawiam wirtualnie. Agnieszka Kocełuch.

Dla nauczycielek

Czyli można. Podsumowując zachowanie Chłopaków z klasy I TI, przytaczamy za skarbnicą  literackich cytatów i przysłòw ku refleksji…

,,Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony.”

Paulo Coelho

Źródło: info pani Agnieszka Kocełuch