l_100901101

„Zawsze idź przez życie tak,

jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."

Vernon Howard

Zbliżenie Na Wieczne Pióro Pisania Podpisu Realistyczne | Darmowy ...

Panie Wojewodo,
Panie Marszałku Województwa Świętokrzyskiego,
Panie, Panowie Starostowie, Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie,
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,
Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie

Nadszedł długo oczekiwany moment – wakacje! Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Był to rok wyjątkowy. Jeszcze kilka tygodni temu, nikt nie wyobrażał sobie, w jaką edukacyjną podróż wspólnie wyruszymy. Wszyscy razem uczyliśmy się, jak być ze sobą w tej trudnej sytuacji, kiedy to musieliśmy wejść w inny wymiar edukacji, kiedy zapadła decyzja o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktyczno – wychowawczych i przejściu na system zdalnego nauczania.

Z tej okazji dziękuję Państwu za różne formy współpracy, za trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci
i młodzieży, za nieustanną dbałość o rozwój młodego pokolenia. Dziękuję za całoroczną wytężoną pracę, za wiele cennych inicjatyw, za twórczą aktywność.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby wakacje były czasem radości i niezapomnianych przygód. Niech każda wakacyjna przygoda kończy się szczęśliwym powrotem do domu i szkoły.

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje były spokojne i bezpieczne.

Świętokrzyski Kurator Oświaty
Kazimierz Mądzik