1

Eliminacje II edycji konkursu „Zaplanuj swoją przestrzeń" rozpoczną się 13 marca 2017 r. Platforma konkursowa będzie otwarta w dniach od 13 marca do 26 marca 2017 r. ...

 

 

 

2 

Pani Elżbieta Walczak-Miszczak, nauczyciel Technikum Geodezyjnego serdecznie zachęca uczniów szkoły do zainteresowania się konkursem, o którym jest mowa w korespondencji  nadesłanej  z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej...

Szanowni Państwo,

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zaprasza do wzięcia udziału w II edycji Konkursu Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej pod nazwą ,,Zaplanuj swoją przestrzeń".

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku Gospodarka Przestrzenna,      poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich.

Jest to konkurs internetowy o charakterze otwartym i ogólnopolskim.

Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich z klas maturalnych zainteresowanych problematyką gospodarowania przestrzenią.

Laureaci Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Gospodarka Przestrzenna prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, z pominięciem procedury kwalifikacyjnej. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Konkurs przebiega w trzech następujących po sobie etapach: eliminacje, etap centralny oraz finał konkursu.  

Eliminacje- etap wstępny - internetowy - zostanie przeprowadzony w dniach 

13 - 26.03.2017 r.

 

Etap centralny oraz finałowy zaplanowano na 7.04.2017 r.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i proszę o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród Nauczycieli i Uczniów Państwa szkoły.

Z poważaniem,

Marianna Ulanicka

Asystent/Doktorant

Politechnika Warszawska

Wydział Geodezji i Kartografii

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk u Środowisku Przyrodniczym

 3

Jak wyglądają Eliminacje...

Pierwszy etap Konkursu obywa się drogą internetową. Polega na zarejestrowaniu się w systemie informatycznym obsługującym Konkurs, gdzie udostępnione zostaną dla uczniów zadania w formie pytań testowych. Uczniowie rozwiązują zadania samodzielnie w domu. Po zalogowaniu się do systemu uczeń ma 5 minut na udzielenie odpowiedzi na wylosowane pytania. Spośród puli pytań system losowo wybiera 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 pytań z puli podstawowych, 10 z puli średniozaawansowanych i 10 z puli zaawansowanych).

 4

               Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na    stronie...   https://www.konkurs.gik.pw.edu.pl/

 

 

 5

 

Źródło: info pani Elżbieta Walczak-Miszczak

Redakcja: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska