Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz Do   wygrania   1.500   zł na wskazany   cel (kurs językowy,  pomoc   naukowa   itp.).     Żeby          wygrać,   wystarczy   przesłać      zgłoszenie,     w     którym   zaprezentujesz   w  ciekawy   sposób,   dlaczego   właśnie   Tobie   ma zostać   przyznane stypendium!    Kreatywni  i   przedsiębiorczy z ,,Czarnieckiego" -   jesteście tam? Chce Wam się  chcieć?

Obraz może zawierać: niebo, góra, drzewo, na zewnątrz i przyroda

01.10.2019 r. do naszej szkoły napisał pan Marek Kowalski - prezes Fundacji ,,Akademia liderów Świętokrzyskiego"...

Dzień dobry,

FUNDACJA ,,AKADEMIA LIDERÓW ŚWIĘTOKRZYSKIEGO", realizując swoje cele statutowe, uruchomiła akcję stypendialną dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego.

Ma ona na celu wsparcie wybitnych, kreatywnych osobowości naszego województwa.

Stypendium będzie przyznawane w formie jednorazowego bonu w wysokości 1500 zł, na wskazany przez ucznia cel (kurs językowy, pomoc naukowa itp.).

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji są zawarte w załączonym regulaminie. Regulamin oraz wszystkie informacje, jakie będą się pojawiać w związku z akcją stypendialną będą również umieszczone na fp fundacji pod adresem: www.fb.com/FundacjaALS .

Serdecznie proszę o rozpowszechnienie tej informacji wśród uczniów.

Z poważaniem,

Marek Kowalski

Prezes Fundacji ,,Akademia Liderów Świętokrzyskiego"

Kielce ul. Wincentego Witosa 76

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz

Akcja stypendium rusza.
Jeśli jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej w województwie świętokrzyskim, masz pasje, zainteresowania, które chcesz dalej rozwijać, to ta akcja jest właśnie dla Ciebie. Do wygrania 1 500 zł na wskazany przez Ciebie cel
( kurs językowy, pomoc naukowa itp.).
Żeby wygrać, wystarczy przesłać zgłoszenie, w którym zaprezentujesz w ciekawy sposób, dlaczego właśnie Tobie ma zostać przyznane stypendium. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy najciekawsze prezentacje.
Wnioski można składać od teraz do 31.10. 2019 r. Rozstrzygnięcie do 15.11.2019 r,

Więcej szczegółów w regulaminie.

www.fb.com/FundacjaALS .

Źródło:  Dyrekcja ZS Nr 2