Nowy-120.10.2015r. w Starostwie Powiatu Włoszczowskiego odbył się XVI konkurs poświęcony florze i faunie naszego powiatu.   I i II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dla reprezentacji ZSP Nr 2...

Nowy-2

XVI Powiatowy Konkurs ,,Środowisko przyrodnicze powiatu włoszczowskiego"

XVI edycja „Konkursu wiedzy o środowisku przyrodniczym powiatu włoszczowskiego”- klasyfikacja końcowa konkursu w kategorii uczniowie szkół ponadgimnazjalnych przedstawia się następująco:

I miejsce: Angelika Gacia, kl. III biomedyczna LO w ZSP nr 2 „Czarniecki”;

II miejsce:Barbara Szumiał, kl. III biomedyczna LO w ZSP nr 2 „Czarniecki”;

III miejsce:Kamila Domaradzka, ZSP nr 3 „Staszic”.

Warto dodać, że nasza uczennica, tegoroczna maturzystka Angelika Gacia powtórzyła drugi rok z rzędu swój wynik, tj. I miejsce zdobyte w XV edycji konkursu w ub. roku szkolnym!

Opiekunami  merytorycznymi konkursu byli: pani Aneta Wilk i  pan Michał Piorun.

Szczegółowa relacja z przebiegu 16. edycji konkursu o przyrodzie powiatu włoszczowskiego wraz z fotogalerią jest dostępna na witrynie Starostwa Włoszczowskiego – oto link do tego wydarzenia:

Serdecznie gratulujemy naszym Laureatkom!

Nowy-3

Piękne, swojskie, nasze: Pilica między Sudzinem a ujściem Czarnej Włoszczowskiej                                                                                                                                                     / jurapolska.com

Źródło: Starostwo Powiatu Włoszczowskiego

Opracowanie: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska