CZARNIECKI ZS2

25.05.2021 r.

Dwie młode przyrodniczki z ,,Czarnieckiego” za swoje prace badawcze na jeden wybrany z dwóch  tematów podanych przez Komitet XXXVI OWE znalazły się w ścisłym gronie wojewódzkich olimpijczyków ekologicznych.

Rusza XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - Grupa Medialna Narew

24.05.2021 r. pan Piotr Suliga, nauczyciel biologii podzielił się z nami informacją o kolejnym wysokim osiągnięciu edukacyjnym uczniów z ZS Nr 2 we Włoszczowie.

- Szanowni Państwo, w dniach 08 - 19 maja 2021 r. odbył się II etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki. Z naszej szkoły udział brały  uczennice klasy II BIO LO - Amelia Bartos i Zuzanna Oleksy.

Gratulacje dla Dziewczyn za awans do etapu okręgowego Olimpiady!

Miło jest nam przekazać wszystkim następną pierwszorzędną wiadomość, a mianowicie tę, że  uczennica Amelia Bartos zakwalifikowała się do zdalnego etapu centralnego OWE, jako jedna z grona siedmiorga uczniów - autorów  najlepszych prac etapu wojewòdzkiego _ reprezentacji województwa świętokrzyskiego w finale OWE!

A etap centralny odbędzie się 04.06.2021 r. Amelia uzyskała już teraz tytuł laureata etapu wojewódzkiego  - uzupełnia Wicedyrektor ZS Nr 2 we Włoszczowie pan Piotr Suliga.

Po zakończeniu finału, na stronie, podamy do wiadomości uczniów, jakie bonusy uzyskuje uczestnik takiej Olimpiady w kontekście matury, dalszej edukacji związanej z kierunkiem biologiczno-chemicznym.

Gratulując Amelii i Zuzannie osiągnięcia,
życząc Amelce powodzenia w finale, trzymamy od dziś mocno kciuki
i serdecznie pozdrawiamy.

Źródło: info pan Piotr Suliga