LEKCJA Z ZUS - Zespół Szkół nr 6 w Tychach To     kolejne     bardzo         wysokie   osiągnięcie    edukacyjne    naszych   uczniów     w   ogólnopolskim finale   Olimpiady    ZUS!

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekcje z ZUS

 

Lekcje z ZUS - edycja 2019/2020 

 

 

2019/2020

 ponad 94 tys.  uczniów w projekcie ..Lekcje z ZUS"

ponad 35 tys. uczniów w Olimpiadzie ZUS

1 376 szkół

w projekcie ,,Lekcje z ZUS"

  983 szkoły

w Olimpiadzie ZUS

  

26.06.2020 r. na stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zamieszczona została informacja z ostatecznymi wynikami Olimpiady ZUS...

 

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/edukacja/aktulanosci/-/publisher/details/1/ostateczne-wyniki-olimpiady/3458306 

 

Tytuł finalisty otrzymały zespoły, które uzyskały przynajmniej 20 punktów i miały najwyższą w swoim województwie liczbę punktów w teście. Jeśli do wskazania I miejsca w województwie nie wystarczyła punktacja, o kolejności miejsc zadecydował czas rozwiązania testu.

Pełna lista uczelni oferujących indeksy oraz dodatkowe punkty przy rekrutacji dla finalistów naszej Olimpiady znajduje się na stronie https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/olimpiada.

grafika udział uczniów i szkół: w projekcie 323 tys. uczniów w lekcjach, 153 tys. w olimpiadzie, 1370 szkół

Lekcje z ZUS - ogółem

Uczniów, którzy chcą otrzymać zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty naszej Olimpiady prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3

- Drużyna z Technikum Ekonomicznego, która reprezentowała ZS Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie w edycji 2019/2020 r. Olimpiady zajęła I miejsce w województwie świętokrzyskim i XI miejsce w Polsce na 288 drużyn, które zakwalifikowały się do tego etapu. Reprezentowali nas uczniowie: Karol Pasoń, kl. IV TE, Przemek Początek kl. IV TE, Paweł Stawowczyk, kl. III TG - dodaje pani Grażyna Gawron, nauczyciel ekonomista, koordynator merytoryczny Olimpiady w naszej szkole.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Nie mniej cenną nagrodą, jest wiedza o ubezpieczeniach,  

która na pewno przyda się w dalszym życiu każdego   

z uczestników Olimpiady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: info pani Grażyna Gawron, www.zus.pl
Redakcja: Lidia Jurek