IMG 0001Świętokrzyskiej Próbnej Matury ciąg dalszy w ,,Czarnieckim". Maturzyści od godz. 10:00 pracowali z  arkuszami  z języka angielskiego. Uczniowie z klasy biologicznej i matematycznej LO z optymizmem i uśmiechami  czekają na początek próby...

Znalezione obrazy dla zapytania: próbna matutra z angileskiegologo

05.03.2020 r. od godz. 10:00 maturzyści z 7 klas II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1 w naszym Zespole Szkół mierzyli się z arkuszami próbnej matury z języka angielskiego – część pisemna na poziomie podstawowym.

Jak zwykle odpowiadali w kilku mniejszych salach lekcyjnych odpowiednio przygotowanych przez prowadzących diagnozę nauczycieli - członków szkolnych komisji do odtworzenia płyt z zadaniami do części I arkusza egzaminacyjnego sprawdzającymi  rozumienie tekstu ze słuchu. Następnie musieli wykazać się  rozumieniem tekstu czytanego.

Wypracowany i utrwalony przez 3 - 4 lata nauki zasób wiedzy, zero stresu, optymizm i  pogoda ducha oraz  wiara w swoje siły, a także  łut szczęścia  powinny pozytywnie zaowocować, ale i unaocznić maturzystom, co przed majowym egzaminem  należy jeszcze dopracować, doszlifować. I tego życzymy!

IMG 0004

klasa IV Technikum Organizacji Reklamy / Technikum Architektury Krajobrazu

IMG 0007

IMG 0008