Obraz doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe w 4 blokach tematycznych 

13.04.2021 r.

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza do udziału w 2. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych. W związku z obowiązującymi obostrzeniami, targi odbędą się w wersji zdalnej.

Lotniskowe Targi Zawodoznawcze to okazja aby zapoznać się z zawodami związanymi z lotniskiem, a także spotkać przedstawicieli różnych jednostek portu lotniczego w jednym miejscu.

W czasie interesujących wywiadów oraz spotkań rozmówcy przybliżą zakresy swoich obowiązków, zaprezentują codzienne miejsce pracy, a także odpowiedzą na zadawane przez internautów pytania. Ponadto edycja w formie online pozwoli uczestnikom poznać lotnisko od wewnątrz, a także zajrzeć do tych stref, do których zwykle nie mają dostępu.

Kraków Airport odbudowuje się po zamknięciu

Na targach będą pracownicy 30 jednostek, takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, agenci handlingowi oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport - i 4 bloki tematyczne:
- obsługa pasażerska;
- służby operacyjne;
- bezpieczeństwo (Safety&Security);
- obsługa administracyjna i techniczna.

TERMIN targów: 22.04.2021 r. w godz. 8:00 - 15:00; online.

Targi przeznaczone są dla uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców oraz doradców zawodowych.

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz krótkie przedstawienie wystawców znajduje się na stronie:  www.krakowairport.pl/targi 

2. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze

 

 

Źródło: KO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek