alt Zapraszamy   naszych  absolwentòw i

wszystkich    zainteresownych         do

śledzenia     w    sieci  cyklu  wydarzeń

promujących kontynuację  edukacji na

wybranych    wyższych    uczelniach  i

kierunkach - Kierunkowskaz kariery   od  22 czerwca 2020 r. ...

Dobrze poinformowani mniej się denerwują” –
ta uniwersalna zasada ma zastosowanie szczególnie w tym roku.

Wszystkich, którzy 8 czerwca 2020 roku przystąpili do egzaminu maturalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń online skierowanych
do tegorocznych kandydatów na studia

Kampania Studia 2020 - pomagamy maturzystom online

Wszystkich, którzy 8 czerwca 2020 roku będą przystępować do egzaminu maturalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy zapraszają do udziału w cyklu wydarzeń on-line dedykowanych tegorocznym maturzystom i kandydatom na studia.

Od 22 do 26 czerwca na platformie studia.gov.plzaplanowano Kierunkowskaz Kariery, czyli cykl prezentacji kierunków studiów i zawodów, który ułatwi dokonanie optymalnego wyboru ścieżki dalszego kształcenia.

Harmonogram Kampanii Studia 2020

Kierunkowskaz  Kariery 22-26 czerwca 2020  (poniedziałek-piątek) w godzinach 12.00-17.00

• 22 czerwca (poniedziałek) – Kierunki medyczne i o zdrowiu
  • 23 czerwca (wtorek) – Kierunki techniczne
  • 24 czerwca (środa) – Kierunki humanistyczne
  • 25 czerwca (czwartek) – Kierunki społeczne i ekonomiczne
  • 26 czerwca (piątek) – Kierunki ścisłe, przyrodnicze, rolnicze

Sesje uczelni cieszących się największym zainteresowaniem wśród kandydatów 7-10 lipca 2020 (wtorek-piątek) w godz. 12.00-17.00

• 7 lipca (wtorek) – Dzień uniwersytetów
  • 8 lipca (środa) – Dzień uczelni technicznych
  • 9 lipca (czwartek) – Dzień uczelni medycznych
  • 10 lipca (piątek) – Dzień uczelni niepublicznych

Giełda Wolnych Miejsc
Dwa wrześniowe spotkania online oraz na bieżąco aktualizowana lista ciągle otwartych możliwości.

Szczegółowe informacje,  w tym program i rejestracja na ...     http://www.studia.gov.pl/studia2020

22-26 czerwca, godz. 14:00-17:00

Kierunkowskaz Kariery

Specjalnie dla Was startuje za kilka dni Kierunkowskaz Kariery online. To spotkanie z ponad 100 kierunkami studiów, porady ekspertów na temat tego, co, gdzie i dlaczego warto studiować, czym się kierować podejmując decyzję, jak wybrać kierunek dopasowany do indywidualnych preferencji i potrzeb rynku pracy.

Źródło: KO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek