IMG 5147

W dniach 6-10 marca, zgodnie z tradycją, klasa I językowa pod opieką wychowawczyni Pani Magdaleny Kardas-Ptak i Pani Małgorzaty Ciszek uczestniczyła w międzynarodowym obozie szkoleniowo-językowym YouthMaSter - Akademia Młodych Osobowości w Marianówce na Dolnym Śląsku.

Jest to program Europejskiego Forum Młodzieży (EFM) przygotowany we współpracy z Consultancy, Careers, Workplace – Training Academy z Wielkiej Brytanii.

Program szkolenia z zakresu liderstwa i zarządzania obejmował następujące tematy:

- Twórcze Myślenie

- Projekt

- Liderstwo

- Budowanie Marki

- Marketing

- Erasmus+

- Europejski Korpus Solidarności

- Komunikacja Międzykulturowa

- Praca w grupie

Zajęcia prowadzone były przez szkoleniowców i wolontariuszy z Brazylii, Portugalii, Hiszpanii, Holandii, Francji i Chorwacji. Szkoła oraz każdy uczeń otrzymał certyfikat potwierdzający udział w Programie "YouthMaSter".

W drodze do Marianówki młodzież zwiedziła również Rynek Starego Miasta we Wrocławiu.

IMG 5135 IMG 5144

IMG 5142