IMG 0990 Duży

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, włoszczowscy funkcjonariusze spotkali się z uczniami klasy I Technikum Informatycznego. Podczas wizyty mundurowi omówili zagadnienia związane z ochroną praw człowieka oraz występującymi w tym aspekcie zagrożeniami.

Spotkanie włoszczowskich policjantów było doskonałą okazją aby porozmawiać z uczniami na temat praw człowieka oraz ich ochrony. Funkcjonariusze informowali również uczniów o konsekwencjach hejtu w Internecie, odpowiedzialności karnej, a także udzielili cennych wskazówek o tym gdzie należy szukać pomocy. Apelowali do młodzieży, by zwrócić szczególną uwagę na kontakty międzyludzkie oraz o to, aby być bardziej otwartym na potrzeby innych ludzi.

IMG 0998 Duży

IMG 0992 Duży