plakat jako 1

Nasi uczniowie - czytelnicy biblioteki szkolnej, użytkownicy TIKw scim razem z nauczycielami bibliotekarzami włączyli się w szkolną akcję pomocy małemu Brunonowi z Końskich.

W odpowiedzi na wiadomość od Pana Michała Pioruna biblioteka szkolna informuje,  że włącza swoje wewnętrzne siły, czyli nauczycieli bibliotekarzy oraz liczy na uruchomienie mocy od Was -czytelników biblioteki, użytkowników szkolnego centrum informacyjno-multimedialnego.

Cel mamy jeden – zebrać w bibliotece środki na wsparcie leczenia 2-letniego Brunona i przekazać je "matce-zbiórce"organizowanej w naszej szkole przez Pana Pioruna.

Tak więc od 2 grudnia br., tj. od piątku wszystkie pieniążki z pudełka za ksero i druk w pracowni multimedialnej będą przekazane organizatorowi akcji.

Zapraszamy do scim i prosimy o wysooooooooooką frekwencję przy kserokopiarce lub drukarce!

To nie wszystko…

W dniu 9 grudnia, w piątek, na zapowiadaną również w ramach szkolnej akcji  loterię, kiermasz albo inne tego typu piękne wydarzenie, bibliotekarz szkolny  wspólnie z czytelniczkami, uczennicami klasy 2 psychologiczno-społecznej/ matematycznej liceum – Natalią Janowską, Oliwią Stachurą, Majką Wrzeszcz  i Natalią Młynarczykprzekazał Panu Piorunowi pozyskaneod darczyńców biblioteki: uczniów, absolwentów oraz sympatyków "Czarnieckiego" lnianą torbę bibliofila i różne książki, obsadzone tym razem w szczególnej ważnej  roli - drobiazgów, niespodzianek, gadżetów, podarunków i  fantów dla kupujących, losujących, chcących pomagać i wpłacających "Dla Bruna". Trzymamy kciuki, by rozeszły się, jak ciepłe bułeczki.

"Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć"
Andrzej Sapkowski, "Pani Jeziora"

Foto: Lidia Jurek i Yaroslav Radchenko