zaproszenie na debaty

Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach i Diecezjalne Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Kieleckiej zapraszają na debaty organizowane w ramach Korpusu Solidarności. 

Na debatach obecny będzie Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności - Pan Wojciech Kaczmarczyk, który wręczy organizacjom z Kielc i naszego regionu Certyfikaty Miejsca Przyjaznego Wolontariuszom. Debaty mają także na celu podkreślenie wagi działań organizacji pozarządowych, koordynatorów i wolontariuszy. 
 
Chętnych prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego do 7 maja: https://tiny.pl/98bs3
 
W związku z tym, że debaty organizowane są w ramach Korpusu Solidarności, bardzo prosimy o założenie konta w Systemie Obsługi Wolontariatu, zgodnie z nowymi wytycznymi Narodowego Instytutu Wolności. Sama rejestracja trwa kilka minut i nie zobowiązuje do korzystania z Systemu, ale umożliwia udział w debatach i szkoleniach.