Biblioteka nr 2 maj 2021

Tegoroczni Maturzyści z naszego Zespołu Szkół Nr 2 mogą poszczycić się niezłymi wynikami w czytelnictwie szkolnym. A wypracowali je systematycznie przez ostatnie trzy – cztery lata nauki w „Czarnieckim”.

Przedstawiamy Uczennice i Uczniów klas maturalnych liceum i technikum, którzy w ciągu swojej nauki w Zespole Szkół Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie wypożyczyli najwięcej ze szkolnych zbiorów - stan na 28.03.2022 roku (liczono od 30 woluminów/egzemplarzy i więcej):

3 PPR LO:
Zbrońska Julia = 53 wol./egz.

3 PS/TJ LO:
Barczyńska Julia = 33 wol./egz.
Kluska Katarzyna = 32 wol./egz.
Piaszczyk Nikola = 30 wol./egz.
Skwarek Karolina = 34 wol./egz.
Wyciszkiewicz Magdalena = 95 wol./egz.
Ziółkowska Katarzyna = 33 wol./egz.

4 TE/TOR/TŻiUG:
Kondracka Natalia = 43 wol./egz.

4 TI:
Nowak Szymon = 34 wol./egz.
Pośpiech Michał = 46 wol./egz.

Liderami wypożyczeń ze zbiorów bibliotecznych (książki, czasopisma, audiowizualia) spośród wszystkich uczniów 5 klas maturalnych zdających egzaminy w roku szkolnym 2021/2022 są:

1 miejsce - Wyciszkiewicz Magdalena, 3 ps/tj LO;
2 miejsce - Zbrońska Julia, 3 ppr LO;
3 miejsce - Pośpiech Michał, 4 TI.

DZIĘKUJEMY!

Nauczyciele bibliotekarze - Lidia Jurek i Magdalena Rak bardzo dziękują za odwiedziny i korzystanie z pomocy szkolnej biblioteki.

Gratulują wszystkim wyróżnionym czytelniczej wytrwałości i proszą - czytajcie dalej!

Osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów na maturze '22.