W dniach 7-11 marca 2022 klasa I językowa LO spędzała bardzo aktywnie czas w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej na obozie szkoleniowo-językowym „YouthMaster - Akademia Młodych Osobowości” Europejskiego Forum Młodzieży. Organizatorami wyjazdu byli Małgorzata Ciszek oraz Michał Piorun.

 

Uczniowie odbyli szkolenie w języku angielskim w następującym zakresie:

  • Twórcze Myślenie
  • Projekt
  • Liderstwo
  • Budowanie Marki
  • Erasmus+
  • Europejski Korpus Solidarności
  • Komunikacja Międzykulturowa
  • Praca w grupie międzynarodowej 

 

Szkoła oraz każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający udział w programie „YouthMaster”. W międzyczasie wycieczkowiczom udało się zobaczyć Stare Miasto w Opolu, wodospad Wilczki w Międzygórzu oraz Wrocław - Ostrów Tumski, Rynek i Krasnale :) 

Zdjęcia: Michał Piorun, Małgorzata Ciszek