IMG_0535.JPG

Biblioteka szkolna w "Czarnieckim" zaprasza czytelników - Uczniów, Rodziców i Opiekunów, pokażcie się u nas jeszcze przed Gwiazdką!

Może dzisiaj? Nigdy nie jest za późno, by zajrzeć po coś miłego, relaksującego do poczytania, rozwijającego. Książki czekają na Was i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nauczyciele bibliotekarze pomogą, doradzą. Porozmawiamy o tym, czego szukacie, co chcielibyście przeczytać. Gdy zechcecie, sami przejrzycie księgozbiór i wybierzecie interesujący Was tytuł lub długo poszukiwanego autora wyłuskacie z naszych stale rozwijanych zbiorów. Regały i półki z książkami są na wyciągnięcie dłoni. Nic nie zastąpi żywego kontaktu czytelnika z książką, z drugim czytelnikiem w bibliotece!

Przy okazji, może ktoś poleci innym swoje ulubione tytuły i podpowie autorów? Przyłączy się do bibliotecznej sondy, czyli dalszego ciągu pisania szkolnej listy ciekawej i dobrej literatury? Kibicujemy wytrwałym molom książkowym i zachęcamy do udziału nowych uczestników.

Wypożyczmy sobie prezent na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Na zimową przerwę do Nowego Roku. To wymarzony czas również na czytanie. Zapraszamy do biblioteki!

Świąteczna aranżacja, foto - Kamila, Klaudia i Pani Lidia.

IMG_0534.JPG

Plakat