CZARNIECKI ZS2

 

 

 

 

09.06.2021 r.

Mamy finalistów Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach  społecznych” – Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

 

05.06.2021 r. pani Beata Wójcik-Jaworska przekazała wyniki finału olimpiady ZUS.

 - Wyszukałam  informację o olimpiadzie z ZUS na fb -
https://www.facebook.com/watch/?v=1402112650151421- Nasi uczniowie z 2 TR/TI  brali udział  i na etapie centralnym zajęli  7 miejsce: Gil Zuzanna, Jamróz Michał,  Palimąka Dawid.  Olimpiada ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" to część projektu ,,Lekcje z ZUS". Organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Olimpiada przebiega w trzech etapach: szkolnym, wojewódzkim i centralnym. Pozdrawiam.

 CZARNIECKI ZS2

09.06.2021 r. pani Grażyna Gawron przesłała podsumowanie udziału uczniów naszej szkoły w VII edycji Olimpiady…

14 grudnia odbył się szkolny etap olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych",  w którym udział wzięło 55 uczniów naszej szkoły. Rywalizacja była bardzo zacięta i aż 5 uczniów zdobyło maksymalną liczbę punktów,  dlatego konieczna była dogrywka,  w wyniku której do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się uczniowie z klasy II TR/TI: Zuzanna Gil, Michał Jamróz i Dawid Palimąka.

W etapie wojewódzkim, który odbył się 19 marca 2021 r.,  nasz zespół okazał się najlepszy, zdobywając maksymalną liczbę punktów i zajmując tym samym 2 miejsce w kraju.

Warto wspomnieć, że w 7 edycji olimpiady uczniowie z naszej szkoły aż 5- krotnie stawali na najwyższym podium etapu wojewódzkiego!

Etap centralny odbył się 19 kwietnia br. Rywalizowało w nim 18 zespołów z całego kraju. Zwyciężyła drużyna, która uzyskała największą liczbę punktów, a odpowiedzi udzieliła w najkrótszym czasie. Nasi reprezentanci uzyskali 27 punktów (najlepsze 4 zespoły miały po 28 punktów). Z pewnym niedosytem i oczekiwaniem na kolejną edycję nasz zespół zakończył rywalizację na 7 miejscu w Polsce.

Gratulujemy serdecznie!

Na zdjęciu - Michał, Zuzanna i Dawid z dyplomami oraz  nagrodami z etapu wojewódzkiego.

1623226879642

 

 

Źródło: info pani Beata Wójcik-Jaworska, info i foto pani Grażyna Gawron
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental